Saygın Lamine Parke
11
Fatih Mahallesi Adnan Kahveci Cad. Taşköprü Sok. No:1 Dükkan 1,34100
+90(212) 883 09 66Beylikdüzünde lamine parke olarak 1990 yılında kurulan firmamız yapı sektöründe yılları aşan tecrübesi; güçlü tedarik, stoklama ve dağıtım kapasitesiyle perakende, toptan ve proje işlerinde müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet prensibiyle hizmet vermektedir. Beylikdüzünde lamine parke ve yine beylikdüzünde parke yan malzemeleri, duvar kağıdı, duvar kağıdı yan malzemeleri, karo halı, aydınlatma elemanları ve türevleri, ev tekstili, perde/tül, kumaş, aksesuar, mobilya, banyo, mutfak gibi birçok ürünü ithal ederek, üreterek yurtiçi ve yurt dışı piyasalara sunmaktadır. Başta almanya, avusturya, belçika, italya, çin, güney kore olmak üzere daha birçok ülke de tedarik altyapısını oluşturmuş, almanya, belçika ve çin de tedarik ofisleri bulunan firmamız, yapı sektöründe pazar ihtiyacı olan ürünleri tespit, tedarik ve dağıtım konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız şuan 7. 500 m2 satış mağazaları, 7. 000 m2 fabrika alanı, 15. 000 m2 kapalı depo alanı, 50 kişilik yönetim, 100 kişilik depo, mağazalar ve dağıtım/montaj ekibiyle toplam 150 personele sahiptir. Beylikdüzünde satışa sunduğumuz ve beylikdüzünde imal ettiğimiz lamine parkeyi hammaddesinin tamamı doğal ahşap olan 2 veya 3 değişik katmanın birbirine dik yönlerde yapıştırma yöntemiyle imal ettiği uzun ömürlü ve dekoratif bir zemin kaplama ürünüdür. Beylikdüzünde lamine parkelerimiz toplamda iki kategöriye ayrılır. Bunlar; 2 ve 3 katmanlı lamine parkelerdir. 3 katmanlı lamine parkeler; parkelerin üst katmanı değerli ağaçtan, orta ve alt katman yumuşak ağaçtan oluşmaktadır. 2 katmanlı lamine parke; üst katman değerli ağaçtan oluşup bu değerli ağaç tabakasının uygun kalınlıktaki kontraplakla birleştirilmektedir. Şimdi gelelim işin en can alıcı noktasına Neden lamine parke. . Neden beylikdüzünde lamine parke ve laminat parke ilgi görüyor. Lamine parke, kullanıma hazırdır, uzun ömürlüdür, dayanıklıdır. Doğanın ve ahşabın sıcaklığını döşendiği mekana taşır. Beylikdüzünde alttan ısıtmalı mekanlar başta olmak üzere her türlü mekana uygundur, konforludur. Beylikdüzünde saygın yapı olarak ürettiğimiz lamineler, sistre edilmiş ve cilalanmıştır, dolayısıyla döşeme sırasında sistre ve cilaya ihtiyaç duyulmaz. Ancak gerekirse birçok kez sistre cila yapılabilir. Beylikdüzünde satışa sunduğumuz lamine çeşitlerinin hepsinin ortak özellikleri kolay montaj yapılır, mevcut zeminin üzerine de monte edilebilir. Yüksek frekanslı seslerin yutulmasını sağlayarak akustik olarak da konforlu bir ortam sağlar. Doğada giderek azalan değerli ağaçlar sadece en üstte kullanıldığı için çevre dostudur. Lamine parkeler mikrop ve bakteri barındırmaz ve elektrostatik ortam oluşturmaz.
9058Ziyaretçi
 • Yetkili Hüseyin KARA & Ali KARA
 • Adres Fatih Mahallesi Adnan Kahveci Cad. Taşköprü Sok. No:1 Dükkan 1 -
 • Telefon +90(212) 883 09 66
 • Telefon ( 2 ) +90(535) 840 90 89
 • Telefon ( 3 ) +90(531) 642 70 11
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.sayginparte.com
 • Web Sitesihttp://lamineparke.beylikport.com
 • E-Posta1ocak1979@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Beylikdüzünde lamine parke olarak 1990 yılında kurulan firmamız yapı sektöründe yılları aşan tecrübesi; güçlü tedarik, stoklama ve dağıtım kapasitesiyle perakende, toptan ve proje işlerinde müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet prensibiyle hizmet vermektedir.
Beylikdüzünde lamine parke ve yine beylikdüzünde parke yan malzemeleri, duvar kağıdı, duvar kağıdı yan malzemeleri, karo halı, aydınlatma elemanları ve türevleri, ev tekstili, perde/tül, kumaş, aksesuar, mobilya, banyo, mutfak gibi birçok ürünü ithal ederek, üreterek yurtiçi ve yurt dışı piyasalara sunmaktadır.
Başta almanya, avusturya, belçika, italya, çin, güney kore olmak üzere daha birçok ülke de tedarik altyapısını oluşturmuş, almanya, belçika ve çin de tedarik ofisleri bulunan firmamız, yapı sektöründe pazar ihtiyacı olan ürünleri tespit, tedarik ve dağıtım konusunda uzmanlaşmıştır.
Firmamız şuan 7. 500 m2 satış mağazaları, 7. 000 m2 fabrika alanı, 15. 000 m2 kapalı depo alanı, 50 kişilik yönetim, 100 kişilik depo, mağazalar ve dağıtım/montaj ekibiyle toplam 150 personele sahiptir.
Beylikdüzünde satışa sunduğumuz ve beylikdüzünde imal ettiğimiz lamine parkeyi hammaddesinin tamamı doğal ahşap olan 2 veya 3 değişik katmanın birbirine dik yönlerde yapıştırma yöntemiyle imal ettiği uzun ömürlü ve dekoratif bir zemin kaplama ürünüdür.
Beylikdüzünde lamine parkelerimiz toplamda iki kategöriye ayrılır. Bunlar; 2 ve 3 katmanlı lamine parkelerdir.
3 katmanlı lamine parkeler; parkelerin üst katmanı değerli ağaçtan, orta ve alt katman yumuşak ağaçtan oluşmaktadır.
2 katmanlı lamine parke; üst katman değerli ağaçtan oluşup bu değerli ağaç tabakasının uygun kalınlıktaki kontraplakla birleştirilmektedir.
Şimdi gelelim işin en can alıcı noktasına
Neden lamine parke. .
Neden beylikdüzünde lamine parke ve laminat parke ilgi görüyor.
Lamine parke, kullanıma hazırdır, uzun ömürlüdür, dayanıklıdır. Doğanın ve ahşabın sıcaklığını döşendiği mekana taşır. Beylikdüzünde alttan ısıtmalı mekanlar başta olmak üzere her türlü mekana uygundur, konforludur.
Beylikdüzünde saygın yapı olarak ürettiğimiz lamineler, sistre edilmiş ve cilalanmıştır, dolayısıyla döşeme sırasında sistre ve cilaya ihtiyaç duyulmaz. Ancak gerekirse birçok kez sistre cila yapılabilir.
Beylikdüzünde satışa sunduğumuz lamine çeşitlerinin hepsinin ortak özellikleri kolay montaj yapılır, mevcut zeminin üzerine de monte edilebilir.
Yüksek frekanslı seslerin yutulmasını sağlayarak akustik olarak da konforlu bir ortam sağlar.
Doğada giderek azalan değerli ağaçlar sadece en üstte kullanıldığı için çevre dostudur.
Lamine parkeler mikrop ve bakteri barındırmaz ve elektrostatik ortam oluşturmaz.
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.