Nev Kuaför
11
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Zafer Sk. Papatya Apt. D:2Beykent - Yeşilkent,34100
+90(212) 855 26 96Beylikdüzündeki bayan kuaförler arasında, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile zirvede yer alan nev kuaför nevim kıyar tarafından 2010 yılında kurulumuştur. Kurulduğu yıldan bu yana beylikdüzünde fön çekme, beykentte kaliteli makyaj yapma, beylikdüzünde son model saç tasarımı, beykentte organik saç boyama, beylikdüzünde gelin başı yapan kuaförler diye arandığında ön sıralarda yer alan nev bayan kuaförü sunduğu kaliteli hizmet ve güveni ile çalışamaya devam etmektedir. Nev kuaför, beylikdüzünde en iyi bayan kuaförü olarak, beylikdüzünde kaliteli ağda, beylikdüzünda balyaj modelleri, beykentte manikür pedikür ve beylikdüzünde en iyi saç bakımı yapma konusunda uzman ekibi ve kullandıkları kaliteli ürünlerle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Beylikdüzünde bayan kuaförü olarak sunduğumuz hizmetler şöyle Ağda: salonlarımızda kişiye özel ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Saç boyama: son trendleri müşterimizin çalışma ve sosyal yaşantısına bakarak uygulama yapılmaktadır. Amaç müşterilerimizin aynadaki yansımasını beğenmesidir. Fön: müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygulanan çalışmalardır. Kaş alma Saç kesim Makyaj Manikür Pedikür Oje Balyaj Röfle Dövme Kalıcı makyaj Cilt bakımı Masaj Kirpik Kıl tekneğiyle kaş konturu İgneli lazer epilasyon El ayak parafini bakım.
6611Ziyaretçi
 • Yetkili Nevim KIYAR
 • Adres Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Zafer Sk. Papatya Apt. D:2 - Beykent - Yeşilkent
 • Telefon +90(212) 855 26 96
 • Telefon ( 2 ) +90(534) 685 33 70
 • Fax +90(212) 855 26 96
 • Özel Sitesi http://www.nevkuafor.beylikport.com
 • Web Sitesihttp://nevkuafor.beylikport.com
 • E-Postanevimm@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Uluskent sitesini geçince üç bina sonra papatya apartmanı giriş katı..

İletişim Formu
Beylikdüzündeki bayan kuaförler arasında, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile zirvede yer alan nev kuaför nevim kıyar tarafından 2010 yılında kurulumuştur.
Kurulduğu yıldan bu yana beylikdüzünde fön çekme, beykentte kaliteli makyaj yapma, beylikdüzünde son model saç tasarımı, beykentte organik saç boyama, beylikdüzünde gelin başı yapan kuaförler diye arandığında ön sıralarda yer alan nev bayan kuaförü sunduğu kaliteli hizmet ve güveni ile çalışamaya devam etmektedir. Nev kuaför, beylikdüzünde en iyi bayan kuaförü olarak, beylikdüzünde kaliteli ağda, beylikdüzünda balyaj modelleri, beykentte manikür pedikür ve beylikdüzünde en iyi saç bakımı yapma konusunda uzman ekibi ve kullandıkları kaliteli ürünlerle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.
Beylikdüzünde bayan kuaförü olarak sunduğumuz hizmetler şöyle
Ağda: salonlarımızda kişiye özel ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.
Saç boyama: son trendleri müşterimizin çalışma ve sosyal yaşantısına bakarak uygulama yapılmaktadır. Amaç müşterilerimizin aynadaki yansımasını beğenmesidir.
Fön: müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygulanan çalışmalardır.
Kaş alma
Saç kesim
Makyaj
Manikür
Pedikür
Oje
Balyaj
Röfle
Dövme
Kalıcı makyaj
Cilt bakımı
Masaj
Kirpik
Kıl tekneğiyle kaş konturu
İgneli lazer epilasyon
El ayak parafini bakım.
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.