Kurutemizlemem Ve Terzim
35
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Paşabahce Cad. Carium Avm. No:8Yeşilkent,34100
+90(212) 855 96 98Beykentte en iyi terzi, beyliküzünde terzi, beylikdüzünde özel dikim takım elbilse, beylikdüzünde giysi tamirat ve tadilatı dendiğinde akla gelen firmamız kurutemizlemem ve terzim 2014 yılında köksal yiğit tarafından kurulmuştur. Beykentte en iyi kurutemizleme yapan yerler arasında ilk sıralarda gelen firmamız, özellikle terzilik alanına giren her işte deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Beykentte her türlü giysi tadilatı, takım elbise, gömlek mont, pantolon, kürk, palto konusunda her türlü onarım ve tadilat yapılmaktadır. Beykentte kurutemizleme ve yine beykentte ütü konusunda firmamızın en büyük özelliği gömlekleri kolalı olarak ütülememizdir. Beykentte kolalı gömlek ütüsü yapan yer arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bunun yanısıra giysi dışında slikon, battaniye ve yorgan tamir tadilatı konusunda yine yılların tecrübesi olarak, müşterilerimizi memnun eden hizmetler vermekteyiz. . Beylikdüzünde kurutemizleme firmaları, beykentte leke çıkartma, beylikdüzünde kaliteli kurutemizleme yapan yerler diye sorduğunuzda adres yine kurutemizlemem ve terzim olacaktır. Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız. . Terzi - tadilat Ceket Astar Abiye Gelinlik Kürk Her türlü tadilat Kuru temizleme Takım elbise Abiye Tuvalet Gelinlik Mont Kürk Ütü Gömlek ütü Kolalı ütü Pantolon Ceket Abiye Kampanya Yün yorgan Battaniye Silikon yorgan.
4405Ziyaretçi
 • Yetkili Köksal YİĞİT
 • Adres Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Paşabahce Cad. Carium Avm. No:8 - Yeşilkent
 • Telefon +90(212) 855 96 98
 • Telefon ( 2 ) +90(534) 578 39 23
 • Fax +90(212) 855 96 98
 • Özel Sitesi http://kurutemizlememterzim.beylikport.com
 • Web Sitesihttp://kurutemizlememterzim.beylikport.com
 • E-Postakurutemizlememterzim@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Carium avm içinde.

İletişim Formu
Beykentte en iyi terzi, beyliküzünde terzi, beylikdüzünde özel dikim takım elbilse, beylikdüzünde giysi tamirat ve tadilatı dendiğinde akla gelen firmamız kurutemizlemem ve terzim 2014 yılında köksal yiğit tarafından kurulmuştur.
Beykentte en iyi kurutemizleme yapan yerler arasında ilk sıralarda gelen firmamız, özellikle terzilik alanına giren her işte deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.
Beykentte her türlü giysi tadilatı, takım elbise, gömlek mont, pantolon, kürk, palto konusunda her türlü onarım ve tadilat yapılmaktadır.
Beykentte kurutemizleme ve yine beykentte ütü konusunda firmamızın en büyük özelliği gömlekleri kolalı olarak ütülememizdir.
Beykentte kolalı gömlek ütüsü yapan yer arıyorsanız, doğru adrestesiniz.
Bunun yanısıra giysi dışında slikon, battaniye ve yorgan tamir tadilatı konusunda yine yılların tecrübesi olarak, müşterilerimizi memnun eden hizmetler vermekteyiz. .
Beylikdüzünde kurutemizleme firmaları, beykentte leke çıkartma, beylikdüzünde kaliteli kurutemizleme yapan yerler diye sorduğunuzda adres yine kurutemizlemem ve terzim olacaktır.
Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız. .
Terzi - tadilat
Ceket
Astar
Abiye
Gelinlik
Kürk
Her türlü tadilat

Kuru temizleme
Takım elbise
Abiye
Tuvalet
Gelinlik
Mont
Kürk

Ütü
Gömlek ütü
Kolalı ütü
Pantolon
Ceket
Abiye

Kampanya
Yün yorgan
Battaniye
Silikon yorgan.
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.