Beylikdüzü Pastanesi
15
Cumhuriyet Mah.Merkez,34100
+90(212) 873 87 37Beylikdüzünde en iyi pastane. . Beylikdüzünde en iyi pastane dendiğinde akla gelen beylikdüzü pastanesi, 2012 yılından beri beylikdüzünde pastanecilik hizmeti vermektedir. Kişiye özel pasta yapan yerler. Özel günlerinizde size özel, yani kişiye özel pasta yapımı konusunda uzman kadrosu ile kişiye özel pasta yapan pastaneler arasında zirvede yer alan beylikdüzü pastane hizmetleri, kişiye özel pasta seçenekleri ve istenilen talepler doğrultusunda pasta ve süsleme hizmetimiz vermektedir. Beykentte meşhur pastacı. . Beylikdüzünde meşhur pastacı dendiğinde karşınıza çıkacak adres yine beylikdüzü pastanesi olacaktır Beykentte pasta ve baklavamızda çok iddialıyız. Antep usulü tereyağlı baklavalarımız var. Sabahları kahvaltımız, poğaça, börek servisimizde mevcuttur. Pastane denilince akla gelebilecek bütün ürünlerin imalatını yapmaktayız. Şu an müşterilerimizden gelen tepkilerden çok memnunuz. Burada ürünlerimiz günlüktür her gün taze ve yeni ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Bir gün sonrası kalan ürünlerimizi kesinlikle müşterilerimize sunmuyoruz. Mutlakaher gün günlük olarak ürünlerimiz üretilmektedir. Beykentte kurabiye, beylikdüzü pastane, kavaklıda sütlü tatlı, beykentte cafe, beylikdüzünde dökme tatlı, beylikdüzünde börek çeşitleri, beykentte kişiye özel pasta, kavaklıda en iyi pastane, beykentte su böreği siparişi, yakupluda özel çıkolata, gürpınarda lokum satan yer, doğum günü için özel pasta, özel günler için özel imalat pasta, beylikdüzünde pasta çeşitleri konusundaki ihtiyaç ve arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. . Saygılarımla,.
9987Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış05:00 - 24:00
  • Servis Saatleri05:30 - 24:00
  • Servis Yerleri Beylikdüzü, Büyükçekmece, Haramidere, Esenyurt
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü Büyük Camii Altı

İletişim Formu
Beylikdüzünde en iyi pastane. .
Beylikdüzünde en iyi pastane dendiğinde akla gelen beylikdüzü pastanesi, 2012 yılından beri beylikdüzünde pastanecilik hizmeti vermektedir.

Kişiye özel pasta yapan yerler.
Özel günlerinizde size özel, yani kişiye özel pasta yapımı konusunda uzman kadrosu ile kişiye özel pasta yapan pastaneler arasında zirvede yer alan beylikdüzü pastane hizmetleri, kişiye özel pasta seçenekleri ve istenilen talepler doğrultusunda pasta ve süsleme hizmetimiz vermektedir.

Beykentte meşhur pastacı. .
Beylikdüzünde meşhur pastacı dendiğinde karşınıza çıkacak adres yine beylikdüzü pastanesi olacaktır
Beykentte pasta ve baklavamızda çok iddialıyız. Antep usulü tereyağlı baklavalarımız var. Sabahları kahvaltımız, poğaça, börek servisimizde mevcuttur. Pastane denilince akla gelebilecek bütün ürünlerin imalatını yapmaktayız. Şu an müşterilerimizden gelen tepkilerden çok memnunuz. Burada ürünlerimiz günlüktür her gün taze ve yeni ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Bir gün sonrası kalan ürünlerimizi kesinlikle müşterilerimize sunmuyoruz. Mutlakaher gün günlük olarak ürünlerimiz üretilmektedir.

Beykentte kurabiye, beylikdüzü pastane, kavaklıda sütlü tatlı, beykentte cafe, beylikdüzünde dökme tatlı, beylikdüzünde börek çeşitleri, beykentte kişiye özel pasta, kavaklıda en iyi pastane, beykentte su böreği siparişi, yakupluda özel çıkolata, gürpınarda lokum satan yer, doğum günü için özel pasta, özel günler için özel imalat pasta, beylikdüzünde pasta çeşitleri konusundaki ihtiyaç ve arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. .

Saygılarımla,.
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.