Beylikdüzü Flora Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

http://floradent.beylikport.com
Beylikdüzü Flora Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
11
Adnan Kahveci Mah. Peyami Sefa Sok. Semerkant AvmBeykent,34100
+90(212) 803 02 17Beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak 2011 yılında beykentte kurulan flora diş ağız ve diş sağlığı polikliniği beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı konusunda o günden bu güne hastalarına sorunsuz hizmet vermektedir. Beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı polikliniği, beylikdüzüde dental radyoloji, beykentte implant, beykentte diş protez uygulamaları, beylikdüzünde ortotondi uygulaması, beykentde pedodonti uygulaması, beylikdüzünde sorunsuz diş dolgusu, beykentte kanal tedavisi, beylikdüzünde estetik diş operasyonu, beykentte implantoloji, beylikdüzünde ağız ve çene cerrahisi gibi ihtisas isteyen dallarda hastalarının memnuniyeti ve beylikdüzü dışından gelen taleplere cevap verebilmek ve beylikdüzü flora ağız ve diş sağlığı polikliniğinin yükünü almak için , ikinci şubemiz aynı isimle mimarobada 2013 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Beylikdüzünde kaliteli porselen diş kaplaması yapan poliklinikler, beylikdüzünde diş beyazlatma işlemi yapan yerler, beylikdüzünde en iyi diş kliniği nerede, beykentte acısız diş çekimi yapan yerler, beylikdüzünün en iyi diş hekimi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Flora diş, alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojilerden faydalanarak hastalarınızın ağız ve diş sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi hedeflemiştir. Tüm diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Hizmetlerini sunarken hastalarına samimi, güleryüzlü ve dürüst davranarak huzurlu bir aile ortamı yaratır. .. Tüm dostlarımıza ve hastalarımıza bizlere gösterdikleri, güven ve ilgi için teşekkür ederiz..
9296Ziyaretçi
 • Yetkili Ergin ZORLU
 • Adres Adnan Kahveci Mah. Peyami Sefa Sok. Semerkant Avm - Beykent
 • Telefon +90(212) 803 02 17
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://floradent.beylikport.com
 • Web Sitesihttp://floradent.beylikport.com
 • E-Postainfo@floradent.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış09:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Semerkant linr avm.

İletişim Formu
Beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak 2011 yılında beykentte kurulan flora diş ağız ve diş sağlığı polikliniği beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı konusunda o günden bu güne hastalarına sorunsuz hizmet vermektedir.
Beylikdüzünde ağız ve diş sağlığı polikliniği, beylikdüzüde dental radyoloji, beykentte implant, beykentte diş protez uygulamaları, beylikdüzünde ortotondi uygulaması, beykentde pedodonti uygulaması, beylikdüzünde sorunsuz diş dolgusu, beykentte kanal tedavisi, beylikdüzünde estetik diş operasyonu, beykentte implantoloji, beylikdüzünde ağız ve çene cerrahisi gibi ihtisas isteyen dallarda hastalarının memnuniyeti ve beylikdüzü dışından gelen taleplere cevap verebilmek ve beylikdüzü flora ağız ve diş sağlığı polikliniğinin yükünü almak için , ikinci şubemiz aynı isimle mimarobada 2013 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır.
Beylikdüzünde kaliteli porselen diş kaplaması yapan poliklinikler, beylikdüzünde diş beyazlatma işlemi yapan yerler, beylikdüzünde en iyi diş kliniği nerede, beykentte acısız diş çekimi yapan yerler, beylikdüzünün en iyi diş hekimi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Flora diş, alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojilerden faydalanarak hastalarınızın ağız ve diş sağlığını korumayı ve tedavi etmeyi hedeflemiştir.
Tüm diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.
Hizmetlerini sunarken hastalarına samimi, güleryüzlü ve dürüst davranarak huzurlu bir aile ortamı yaratır. ..
Tüm dostlarımıza ve hastalarımıza bizlere gösterdikleri, güven ve ilgi için teşekkür ederiz..
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.