Beylik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

http://beylikosgb.beylikport.com
Beylik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
11
Barış Mah Ali Çebi Cad. Birlik İş Merkezi-1 Bina Girişinin YanıBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Beylikdüzünde osgb firması olarak, beylikdüzü iş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmet veren birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi, beylikdüzünde ve beylikdüzünün, yakuplu, kavaklı, gürpınar gibi önemli semtlerindeki işletmelere hizmet vermektedir. Beylikdüzü birlik işmerkezine 2013 yılında kurulan firmamız hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Beylikdüzü, beykent sanayi sitesi, birlik sanayi sitesi, haramidere sanayi merkezi, bakırcılar sanayi sitesi, mermerciler sanayi sitesi gibi bölgemizdeki büyük sanayi sitelerindeki firmalarımıza hizmet vermekteyiz. Birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak 03. 04. 2013 tarihinde t. C çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve iş güvenliği genel müdürlüğü tarafından onaylanmış ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz olduğundan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır. Vizyonumuz uluslararası standartlarda, insana ve çevreye ve topluma saygılı sürekli gelişim ve yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla hareket etmektir. Misyonumuz müşterilerimize sektördeki en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.
5833Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah Ali Çebi Cad. Birlik İş Merkezi-1 Bina Girişinin Yanı - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://www.birlikosgb.com
 • Web Sitesihttp://beylikosgb.beylikport.com
 • E-Postainfo@birlikosgb.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Birlik sanainin girişinde birlik bir iş merkezinin girişi.

İletişim Formu
Beylikdüzünde osgb firması olarak, beylikdüzü iş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmet veren birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi, beylikdüzünde ve beylikdüzünün, yakuplu, kavaklı, gürpınar gibi önemli semtlerindeki işletmelere hizmet vermektedir. Beylikdüzü birlik işmerkezine 2013 yılında kurulan firmamız hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.
Beylikdüzü, beykent sanayi sitesi, birlik sanayi sitesi, haramidere sanayi merkezi, bakırcılar sanayi sitesi, mermerciler sanayi sitesi gibi bölgemizdeki büyük sanayi sitelerindeki firmalarımıza hizmet vermekteyiz. Birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak 03. 04. 2013 tarihinde t. C çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve iş güvenliği genel müdürlüğü tarafından onaylanmış ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz olduğundan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.
Vizyonumuz uluslararası standartlarda, insana ve çevreye ve topluma saygılı sürekli gelişim ve yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla hareket etmektir.
Misyonumuz müşterilerimize sektördeki en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.
Firmanızı Ekleyin

Beylikport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.